Şap Kesme ve Kaldırma

Şap Kesme ve Kaldırma

Şapın kelime anlamı, tesviye betonu görsel olarak güzel durması için dökülen kaplama ürünüdür. Şap dökülmesinin amacı da yüzeyleri dış etkenlere karşı korumaktır.

Kullanılan mekânın kullanım ömrünü uzatan şapların yıkımı esnasında da kaldırılması işlemi Şişman Yıkım Hafriyat tarafından yapılmaktadır. Şap dökmenin bazı kuralları vardır. Şartlara uygun dökülen şaplar, daha sağlıklı olur, kullanımı uzun ömürlü olur. Fakat kurallara uyulmadığı takdirde şaplarda sorun çıkar ve bozulan şapların kesilmesi gerekebilir. Bazı durumlarda mekânın istek ve ihtiyacına göre birtakım revizelerin yapılması gerekir. Böyle durumlarda şapın bir bölümünün kesilmesi ve kaldırılması gerekebilir.

  • Ankara yıkım firmalarınabaktığımız zaman çoğu firmamın şap kesme ve kaldırma hizmeti verdiğini görebiliriz. Fakat Tuğba Yıkım Hafriyat olarak özel şap kesme ve kaldırma makinalarımızla bu işte öncü olduğumuza inanmaktayız. Referanslarımız ve çalışma arkadaşlarımız da Ankara yıkım firmaları kategorisinde aynı fikre sahiptir. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizle birlikte daha iyiye, ileriye yol almaktayız ve değişen gelişen teknolojiye ayak uydurarak her zaman firmamızı güncelleyerek daha başarılı olma yolunda adım adım ilerlemekteyiz.
  • Şişman Yıkım Hafriyat, şap kesme ve kaldırma konusunda büyük makine parkuru ve özel makinalar kullanmakta, şapın altında bulunan tesviye betonunun özelliklerini bozmadan şapın kesilme ve kaldırma işlemlerini özenle yapmaktadır. Eğitimli, işini özenle yapan ekibimizle birlikte bu konuda da Ankara’da bulunan yıkım firmaları arasında en iyi olduğumuzu kanıtlayan sizler sayesinde gün be gün kendimizi güncelleyerek daha başarılı ve kaliteli hizmet vermek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.