Hurda Karşılığı Yıkım

Hurda Karşılığı Yıkım

Şişman yıkım hafriyat şirketimiz müşterilerin istedikleri alanları kolay ve hızlı yollarla yıkarak müşterilerin memnuniyetini kazanmış bir yıkım hafriyat firmasıdır.

Yıkım esnasında oluşabilecek tehlikeleri göz ardı etmeyerek son teknoloji güvenlik önlemlerini alan firmamız yıkım esnasında hafriyat sıçramalarını en aza indirecek şekilde bir çalışma prensibi izlemektedir.

  • Hurda karşılığı yıkım, yıkılan yerlerden çıkan kalıntılardan içlerinde demir ve benzeri maddeler bulunduğu halde bunlar para karşılığı alınabilmektedir. Bu sayede paradan tasarruf etmiş olursunuz ve aynı zamanda bina yıkımlarının sonrasında çıkan kalıntıları nereye götüreceğiniz hakkında düşünmemiş olursunuz.
  • Çıkan hafriyatlar firmamızca işe yarayacağına karar verildiği taktirde sizden alınarak bunlar para yerine geçer ve siz yıkım sonrasında para vermemiş olursunuz.

    Kazı işlerine başlanmadan önce gereken her türlü önlemler alınmalı, yakınındaki yapılara zarar vermemek için gerekli hesaplar ve yöntemler belirlenmelidir. Bu gibi teknik detaylar ile ilgili her ayrıntıyı ve her kazı yöntemini, çeşidini vs. değinemeyeceğimiz için bunlarla ilgili daha geniş, ayrıntılı kaynaklar yazımızın sonunda mevcuttur.