Fayans Kırma ve Kaldırma

Fayans Kırma ve Kaldırma

Fayans kırma ve kaldırma konusunda usta olan personellerle çalışmaktayız. İnşaat işleri eğitim istemesi yanında biraz da deneyim meselesidir.

Ankara’da hizmet veren Şişman Yıkım Hafriyat olarak deneyimli personellerimiz ile çıktığımız bu yolda müşterilerimizin daima yüzünün gülümsemesiyle işimizi sonlandırmak amacındayız. Hizmetlerimiz arasında yer alan fayans kırma ve kaldırma işimizde de müşteri isteğine göre ister fayans değişikliği, ister alan büyütme her ne amaçta ise özenle düz bir zemin haline getirip, yeni bir zemin malzemesi döşemesine uygun şekilde teslim etmekteyiz.

  • Fayans kırma konusunda uzman ekibimizle birlikte metrekare özelliği gözetmeksizin tüm fayans kırma işlemlerinizi tarafımıza ulaştığınız takdirde kısa süre içerisinde uzman kadromuz ile çözüme ulaştırıyoruz. Belki canınız sıkıldı yıllardır aynı parkeyi görmekten. Belki de daha farklı bir tarzda evinizi ya da ofisinizi döşemek istiyorsunuz. Bunun için doğru adres Şişman Yıkım Hafriyat.
  • İşi uzmanına bırakarak siz arkanıza yaslanın, size temiz bir iş çıkararak düz zemin bir yeri kaliteli ve temiz işçilikle teslim edelim. Yer ve duvar kaplamalarınızın tümünü itinayla Tuğba Yıkım Hafriyat olarak özenle kırmaktayız. Ayrıca hizmetimiz sadece kırmak değil.