Moloz Taşıma

Moloz Taşıma

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi özellikle yayınladığı basın bültenleri ve bildiriler ile şehrin gelişi güzel yerlerine atılan inşaat atıkları, moloz ve çöplerin halkın sağlığı tehdit ettiği gibi, doğanın korunması yönünde negatif rol oynadığı sebepler ile ilgili kişilere cezai yaptırımların olacağı yönünde zaman zaman açıklamalarda bulunmuşlardır.

Moloz Nakliyesi Ankara içerisinde önemli bir iş alanıdır. Özellikle kaçak hafriyat döktüğü tespit edilen kişilere yüksek miktarlarda cezalar yazıldığı gibi, araçlarının da parka çekileceği bilgileri sıkça duyurularında vurgulanmaktadır. Hatta vatandaşların da bu hususlarda duyarlılıkla davranmaları ve moloz nakliyelerinde bahsettiğimiz bu hususlara şahitlik edildiği anlarda ilgili birimlerine şikayet etmeleri de gerek yazılı, gerekse de görsel medya vasıtası ile defaatle hatırlatılmaktadır.

  • Kaçak hafriyat vasfına girmemek, gelişi güzel alanlara döküm yapılmasına aracı olmamak, dolayısıyla doğaya da şefkatli olmak adına moloz nakliyesi hususlarında belgeli, sertfikalı moloz, inşaat atığı gerçekleştiren alanında uzman firmalardan destek almanızı önemle tavsiye ederiz.
  • Sektörde 20 yıla yakın hizmet veren firmamız Ankara Moloz inşaat, dekorasyon, tadilatlarınız sonrası oluşan molozlar için 'Moloz Nakliyesi' hizmetleriyle değerli müşterilerine destek sağlıyor. Çuvallı atık veya çuvalsız atık gibi konularda da geniş hizmet sunan firmamızdan sizler de ihtiyaçlarınız doğrultusunda destek alabilirsiniz.