Kurumsal

01.

Yıkım

Yıkım sırası; inşaat türü, konum ve seçilen yıkım ...

Devamını Oku
02.

Yüksek Kaliteli Ekipmanlar

Günümüzde yapıların tamamen ya da kısmi yıkımı için farklı ...

Devamını Oku
03.

Profesyonel Ekip

İşinde uzman kodromuzla size hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Firmamızın kurucusu olan Dursun Şişman 1980'de şahıs firmasıyla yıkım işine başlamıştır. 2010'da Erol Şişman Yıkım Harf. Nak. LTD. ŞTİ. aile şirketini kurmuştur.

Ülkemizin birçok yerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şişman Yıkım yapım tekniği ve kullanım tipi olarak her çeşit yapının yıkılması ile enkazının taşınması hizmeti vermektedir. Yıkım sektörü oldukça riskli bir sektör olup, ciddi bir mühendislik ve yeterli iş tecrübesi gerektirmektedir. Şişman Yıkım faaliyetlerine başladığı günden itibaren asla taviz vermediği iş disiplini ve işinde uzman teknik kadrosu ile yüzlerce projeyi başarıyla sonuçlandırmıştır.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve her zaman ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde; Türkiye’nin önde gelen çözüm ortağı firmalarından biri olmak ve Hizmet kalitesiyle müşterilerimizin öncelikli tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Ankara ve ilçelerine yıkım, hafriyat ve nakliyat işleri için bizimle temasa geçebilirsiniz.

0532 320 36 42

Şişman Yıkım
0
Verilen Hizmetler
0
Biten Projeler
0
Mutlu Müşteriler
0
Aktif Çalışanlar

Son Eklenen Yazılar